PROBLEM Z KAMERKĄ SAMOCHODOWĄ! PILNE!

PROBLEM Z KAMERKĄ SAMOCHODOWĄ! PILNE!

10 Sty 2015, 20:48

Witam,

od górnie przepraszam jeśli w złym miejscu stworzyłem temat lecz piszę go na szybko ponieważ nie mam zbytnio czasu. Jutro wyjeżdżam i mam problem z kamerką samochodową... Otóż gdy ją włączę i przełączę na tryb nagrywania to wyskakuje błąd "cluster_wrong" o co chodzi? Nie potrafię znaleźć żadnych informacji na google..

Czekam na szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Pozdrawiam!
raymanek1991
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 08 1991
Auto: VW Golf IV

Re: PROBLEM Z KAMERKĄ SAMOCHODOWĄ! PILNE!

11 Sty 2015, 11:55

Kolego, "kamerka samochodowa" to tak ogolne pojecie, że odpo moze być jedna - nikt nie wie..
Czyli - jakie pytanie, taka odpowiedź..
"cluster wrong" to może być problem z kartą.. Sformatuj lub włóż inną..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: PROBLEM Z KAMERKĄ SAMOCHODOWĄ! PILNE!

11 Sty 2015, 12:42

Przeczytaj instrukcję kamery. Zwróc uwagę na to, jakie pojemności kart obsługuje kamera - możesz mieć za dużą kartę ( chodzi o pojemność ). Oprócz tego zwróć uwagę naszybkość karty jaką masz i jaką obsługuje kamera ( Class 10 czy np. mniejsza - w kamerkach są raczej szybsze klasy zapisu ). Zwróć też uwagę, jaką kartę masz i jaka powinna być - SD, SDHC czy SDXC. Z tego co wiem, to kamery nie lubią też adapterów.
Czyli generalnie najpierw sprawdz jaką kartę powinieneś mieć wg zaleceń producenta kamery, a potem porównaj z kartą jak a jest włożona do kamery. Bo to w tym jest problem.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006