Problem z odpalaniem Renault Megane Classic

27 Wrz 2010, 09:50

Witam mam renault megane Classic 97 rok, pojemność 2,o w gazie a problem dotyczy tego, że jak auto postoi przez całą noc to rano ma ciężko zapalić, dopiero może zapali za 4 lub 5 razem a jak jest ciepły to pali za pierwszym razem i byłem u mechanika i on mi powiedział ze jest to czujnik położenia wału ale znowu każdy mnie wysyłał zebym pojechał z autem na komputer i byłem ostatnio i niby wyskoczyło 7 błędów i je skasował ale i tak to nic nie pomogło i ja sie pytałem tego kolesia od komputera czy to może być czujnik położenia wału a on mi powiedział że jakby był popsuty to by mi na komputerze wyświetliło i teraz nie wiem kto mówi prawde. Jakby ktoś cos wiedział to prosze pisac.
krzys23
Nowicjusz
 
Posty: 26

28 Wrz 2010, 09:31

U mego brata w Megance(tylko nowszej) były takie same objawy,czujnik położenia wału był do wymiany.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Instalacje gazowe III generacji
    Najmniej popularny typ instalacji LPG, będący niejako pośrednim pomiędzy II a IV generacją. Trudno obecnie spotkać nowe takie zestawy, gdyż rynek zdominowały systemy sekwencyjne. W instalacji gazowej III generacji wyeliminowano ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...