Problem z odpalaniem seat toledo2 1.6SR 1999

problem z odpalaniem seat toledo2 1.6SR 1999

18 Mar 2013, 14:30

Witam.Mam seata toledo2 1.6 SR z1999 rok. Mam problem.Od czasu gdy wymieniłem rozrząd czasami jest problem z odpaleniem silnika,najczęściej gdy jest ciepły bo rano nie ma problemu.Żeby go odpalić muszę go przytrzymać około 30 sekund na zapłonie-czasami muszę zrobić to dwa razy albo dodać gazu.Czy to może być czujnik halla?Panowie jak coś wiecie na ten temat to napiszcie.Pozdrowienia
prsiwy
Obserwowany

Auto: seat toledo 2
Silnik: 1.6 SR 101km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Re: problem z odpalaniem seat toledo2 1.6SR 1999

20 Mar 2013, 21:55

Wariator, czeka cie drugie rozebranie rozrządu.
    CośTamWiem
    Początkujący

Przebieg/rok: 20tys. km
    Auto: Zipp Vapor >50
    Silnik: coś koło 0,3 2KM :)
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti