Problem z Odpaleniem Audi B5

Problem z Odpaleniem Audi B5

12 Cze 2014, 14:11

Mam problem z odpaleniem auta, Wczoraj jeszcze jezdziło normalnie dzis rano wsiadam i nie da rady odpalić, kręci ale nie odpala sprawdziłem błedy polskim VAG 4,9. Wykasowałem błędy, i nie wyskakuje zaden z nich, odłaczyłem aku, żeby może reset wszystkiego zrobiło, i nic Auto dalej nie odpala POMOCY!!! Niżej kody błędów
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
enno
Obserwowany
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 05 02 1989
Auto: Audi B5
Silnik: 1.9 TDI AFN
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

Re: Problem z Odpaleniem Audi B5

29 Cze 2014, 07:18

O ile dobrze pamiętam silnik AFN ma turbinę o zmiennej geometrii?! Pierwsze to sprawdź czy czujnik położenia wału nie siadł,potem czy pompa tłoczy paliwo,od tego zacznij,czyli czy np.filtr paliwa nie jest zapchany.Jeśli chodzi o wyskakujące błędy,to wystarczy tylko,że np.będzie coś przytkane w dolocie i lipka,podobne błędy będą wyskakiwać,albo np.gdy jest dziura w dolocie.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Koncepcyjny zegarek Nismo Watch
      Seat Toledo, tył, 2012
      Opel Insignia Country Tourer, Opel Insignia OPC i Opel Mokka
      Jeep Wrangler, Off Road, 15