Problem z Odpaleniem Audi B5

Problem z Odpaleniem Audi B5

12 Cze 2014, 14:11

Mam problem z odpaleniem auta, Wczoraj jeszcze jezdziło normalnie dzis rano wsiadam i nie da rady odpalić, kręci ale nie odpala sprawdziłem błedy polskim VAG 4,9. Wykasowałem błędy, i nie wyskakuje zaden z nich, odłaczyłem aku, żeby może reset wszystkiego zrobiło, i nic Auto dalej nie odpala POMOCY!!! Niżej kody błędów
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
enno
Obserwowany
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 05 02 1989
Auto: Audi B5
Silnik: 1.9 TDI AFN
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

Re: Problem z Odpaleniem Audi B5

29 Cze 2014, 07:18

O ile dobrze pamiętam silnik AFN ma turbinę o zmiennej geometrii?! Pierwsze to sprawdź czy czujnik położenia wału nie siadł,potem czy pompa tłoczy paliwo,od tego zacznij,czyli czy np.filtr paliwa nie jest zapchany.Jeśli chodzi o wyskakujące błędy,to wystarczy tylko,że np.będzie coś przytkane w dolocie i lipka,podobne błędy będą wyskakiwać,albo np.gdy jest dziura w dolocie.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...
    Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili