Problem z odpaleniem auta

Problem z odpaleniem auta

06 Wrz 2013, 15:09

Witam. mam problem z odpaleniem autka. wrócilem z wakacji i zastałem rozładowany akumlator, wiec podpiąłem kablami do auta sąsiada i przy probie odpalania rozrusznik cyka 3 razy i nic sie nie dzieje jakby nie umiał zakręcic.
szymo90
Obserwowany

Auto: Opes Astra GTC
Silnik: 1.9 CDTI

Re: Problem z odpaleniem auta

23 Wrz 2013, 07:55

Naładuj akumulator, cyka nie odpala bo ma za słaby prąd i na kable nie odpalisz, jaki samochód ma sąsiad?? i jaki kable rozruchowe macie z marketu??
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...
    Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Porsche 911 Carrera
      Renault Megane, alufelgi, przednie tarcze wentylowane i zaciski
      Mazda Con Temporary Space (MACS)
      Moto Piknik Tychy 2007