Problem z odpaleniem passata B5 przy -3 stopniach

Problem z odpaleniem passata B5 przy -3 stopniach

11 Gru 2011, 12:34

Witam

Nie wiem czy w dobrym dziale, jak coś to przepraszam.

Mam problem z odpaleniem Passata B5 sedan 90KM diesel. Przy -3 stopniach auto odpala ok 8sek kręcenia. Przy temperaturach 0 i wyżej, auto odpala od pierwszego razu bez zająknięcia, dzieje się to przy minusowych temperaturach. Boję się gdy przyjdzie -15? chyba go nigdy nie odpalę. Załączam filmik nagrany w ładnej jakości i dzwięku jak auto się zachowuje i proszę o opinię co może być nie tak. Akumulator BDB, świece stare jak świat nie wymieniałem z 5 lat. Filtr paliwa NOWIUTKI, paliwo ze stacji orlen ON, zalane pół baku :)

link do filmu

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Ostatnio edytowany przez jarekciszewski, 11 Gru 2011, 21:21, edytowano w sumie 1 raz
jarekciszewski
Początkujący

Miejscowość: Polanica Zdrój

Re: Problem z odpaleniem passata B% przy -3 stopniach

11 Gru 2011, 18:21

sprawdż świece żarowe
Janusz00
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 03 2000
Auto: peugeot 306

Re: Problem z odpaleniem passata B5 przy -3 stopniach

19 Gru 2011, 22:02

okej, problem rozwiązany.
Wszystkie 4 świece nie grzały :)

Dziękuję, pozdrawiam
jarekciszewski
Początkujący

Miejscowość: Polanica Zdrój
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Felicia Kabriolet 1961
      Nocne wyścigi Olsztyn
      Summer Cars Party 2009
      Chevrolet Corvette Stingray C3, tył