Problem z odpaleniem R19

problem z odpaleniem R19

03 Lis 2012, 10:37

witam.
Nie doszukałem się tematu.
mam problem z odpaleniem r19 mianowicie wymieniłem już 2 aku i dalej nie odpala, więc dalsze podejrzenia padły na rozruch/zapłon... co wy na to ?

przy przekręcaniu kluczyka, diody się świetnie palą, jak już dochodzi do odpalenia to nichuchu... jakieś piski i klekoty jakby jakaś zębatka przeskoczyć chciała a nie mogła ;( jak chcę ponowić czynność to już aku wygląda jakby miał ostatnie "pyrknięcie"

Edit:

odpalałem chwile temu na kable i też nic się nie udało :(
90FoxZG
Nowicjusz

Auto: Renault 19
0

Re: problem z odpaleniem R19

03 Lis 2012, 13:28

Pisałem kiedyś o tym,mojej znajmej umarło R19 przed rodzinnym domem,auto stało na mokrej trawie,sprowadziła najlepszego mechanika we wsi,nawet się za to nie zabrał.Wziąłem auto na hol,zapaliło dopiero po 2 kilometrach ciągniecia,ale zapalilo :!: Potem znowu problem się pojawił ale w miejscu jej zamieszkania,to samo.Potem opowiadała,że wymieniono w serwisie jakieś elektroniczne urządzenie,i było po kłopocie,w kość dawała wilgoć.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
0

Re: problem z odpaleniem R19

03 Lis 2012, 13:39

temat do zamknięcia.

rozwiązanie:
przyjechał ziomek z serwisu akumulatorowego z nowym aku. podpiął i Renia odpaliła :) na poprzednik aku miałem ledwie co 3V i nie dało nic, drugi aku pewnie też tak słaby i nie hulało, jestem dumny z zakupu wydałem jedyne 169zł ;) a zapłon też zrobie bo cherla troszkę jednak :P ale przez zimę jeszcze da rade :)
90FoxZG
Nowicjusz

Auto: Renault 19
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny
    Bardzo mocny, bardzo szybki i bardzo bogato wyposażony Golf GTI Clubsport debiutuje w polskich salonach. Specjalna wersja Golfa GTI nawiązuje do jubileuszowych edycji tego modelu, które Volkswagen prezentował przy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006