Problem z odpaleniem Toyota corolla

Problem z odpaleniem Toyota corolla

05 Gru 2009, 11:32

witam posiadam Toyote corolle 1.8 D rocznik 1989 i od pewnego czasu mam problem z odpaleniem i nie wiem czy jest to wina rozrusznika (może tulejki) czy akumulatora??czasem odpala na dotyk kluczyka a po chwili juz nie chce krecic ostatnio nawet próbowalem odpalic z dwóch akumulatorów 55 ah i 42 ah poprzez start kable odpalił po 3 dniach nie odpalania a po jakis 20 minutach próbowalem zrobic tą samą czynnosć i juz nie chcial odpalic w czym jest problem pomożecie mi?
Maarcin80
Nowicjusz

• Re: Problem z odpaleniem Toyota corolla

05 Gru 2009, 13:59

wymien swiece zarowe. zobacz czy do nich do chodzi prad. noi jak na diesla to te 55ah to torszke malo diesel potrzebuje kopa na rozruch.
    turboplus
    Początkujący

Miejscowość: przbyszow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
    Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Passat B5, dziewczyny, 2
      Land Rover Tomcat TAXI
      Volkswagen Golf Variant, bok
      Opel Mokka Turbo, bok