Problem z odpaleniem Toyota corolla

Problem z odpaleniem Toyota corolla

05 Gru 2009, 11:32

witam posiadam Toyote corolle 1.8 D rocznik 1989 i od pewnego czasu mam problem z odpaleniem i nie wiem czy jest to wina rozrusznika (może tulejki) czy akumulatora??czasem odpala na dotyk kluczyka a po chwili juz nie chce krecic ostatnio nawet próbowalem odpalic z dwóch akumulatorów 55 ah i 42 ah poprzez start kable odpalił po 3 dniach nie odpalania a po jakis 20 minutach próbowalem zrobic tą samą czynnosć i juz nie chcial odpalic w czym jest problem pomożecie mi?
Maarcin80
Nowicjusz

• Re: Problem z odpaleniem Toyota corolla

05 Gru 2009, 13:59

wymien swiece zarowe. zobacz czy do nich do chodzi prad. noi jak na diesla to te 55ah to torszke malo diesel potrzebuje kopa na rozruch.
    turboplus
    Początkujący

Miejscowość: przbyszow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevrolet Camaro 4x4 TwinTurbo by VTG Team, 2
      Men's Day 2010
      Audi RS 7 concept, piloted driving, tył
      Przechwytywanie