Problem z odpaleniem Toyota corolla

Problem z odpaleniem Toyota corolla

05 Gru 2009, 12:32

witam posiadam Toyote corolle 1.8 D rocznik 1989 i od pewnego czasu mam problem z odpaleniem i nie wiem czy jest to wina rozrusznika (może tulejki) czy akumulatora??czasem odpala na dotyk kluczyka a po chwili juz nie chce krecic ostatnio nawet próbowalem odpalic z dwóch akumulatorów 55 ah i 42 ah poprzez start kable odpalił po 3 dniach nie odpalania a po jakis 20 minutach próbowalem zrobic tą samą czynnosć i juz nie chcial odpalic w czym jest problem pomożecie mi?
Maarcin80
Nowicjusz

• Re: Problem z odpaleniem Toyota corolla

05 Gru 2009, 14:59

wymien swiece zarowe. zobacz czy do nich do chodzi prad. noi jak na diesla to te 55ah to torszke malo diesel potrzebuje kopa na rozruch.
    turboplus
    Początkujący

Miejscowość: przbyszow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przekazanie kluczyków firmie CEZ, Skoda Octavia Green E Line
      Master Truck
      Volvo N88, ciężarówka
      Piotruś - najmłodszy kaskader w Polsce
      Alufelgi, Bentley Motors