Problem z odpaleniem vw polo

problem z odpaleniem vw polo

20 Maj 2013, 16:21

witam posiadam vw polo III w gazie i mam problem z odpaleniem go gdy odpalam na gazie lub na benzynie silnik zaczyna pracowac i odrazu gasnie jak odpale i dodam gazu tez gasnie i w ogole nie moge go odpalic. kiedys mialem tez taka sytuacje ale odpalilem a teraz w ogole nie da sie odpalic jaka moze byc tego przyczyna
szocik
Obserwowany

Auto: vw polo 3
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1995

Re: problem z odpaleniem vw polo

20 Maj 2013, 18:38

Witam, miałam ten sam problem. U mnie przyczyną był czujnik Halla, po wymianie jest wszystko ok.
BrianK
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 10 2012
Auto: Vw
Silnik: 1,0 45KM
Skrzynia biegów: Manualna

Re: problem z odpaleniem vw polo

20 Maj 2013, 20:40

juz mi odpala a wszystkiemu winna bylo kostka od stacyjki ktora nie laczyla dobrze . zostala doscisnieta i juz dziala tak jak ma byc
szocik
Obserwowany

Auto: vw polo 3
Silnik: 1.4
Typ: Hatchback
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili