Problem z PIONEER MVH-170ub

Problem z PIONEER MVH-170ub

13 Sie 2015, 11:21

Witam,

posiadam od niedawna radyjko PIONEER MVH-170ub. Przez pierwszy miesiąc wszystko pięknie ładnie, aż tu nagle... wstaję rano, wsiadam do auta i nie odpalę - padł akumulator. Okazało się, że jak wyłączam radyjko to przestało się wyłączać całkowicie, a wygląda jakby przechodziło w tryb czuwania - pojawia się zegar na wyświetlaczu, ale podświetlanie nadal świeci. Niezależnie czy mam kluczyk w stacyjce czy też nie... Na początku było ok, bo radyjko się wygaszało i zegara na wyświetlaczu nie było gdy wcisnąłem OFF...

Miał ktoś z Was podobny problem? Coś się pochrzaniło w ustawieniach radia czy co?

Bardzo proszę o pomoc
deamon
Obserwowany

Auto: Opel Astra II

Re: Problem z PIONEER MVH-170ub

14 Sie 2015, 11:16

Jeżeli wcześniej miałeś dobrze to najprawdopodobniej zmieniłeś coś w ustawieniach radyjka. Przypomnij sobie czy wcześniej zegarek też był widoczny na panelu po wyłączeniu radyjka i wyjęciu kluczyka ze stacyjki?
Możesz zrobić test i zdjąć panel na noc i wtedy akumulator nie powinien rozładować się.

Miałem kiedyś Blaupunkta po wyłączeniu radyjka na panelu pojawiał się zegarek i nic więcej. Raz zostawiłem tak panel w aucie na noc i rano już niestety nie odpaliłem :(
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10187
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Problem z PIONEER MVH-170ub

08 Paź 2015, 15:56

włączyłeś zegar czyli takie czuwanie. wyłącza się go srodkowym przyciskiem między szukaj a cofnij - taki z paskiem minus.
pawel14789
Nowicjusz

Auto: renault laguna I
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Lexus ES330
      BMW X4
      Dekielek TSR, wewnętrzna strona