Problem z PIONEER MVH-170ub

13 Sie 2015, 11:21

Witam,

posiadam od niedawna radyjko PIONEER MVH-170ub. Przez pierwszy miesiąc wszystko pięknie ładnie, aż tu nagle... wstaję rano, wsiadam do auta i nie odpalę - padł akumulator. Okazało się, że jak wyłączam radyjko to przestało się wyłączać całkowicie, a wygląda jakby przechodziło w tryb czuwania - pojawia się zegar na wyświetlaczu, ale podświetlanie nadal świeci. Niezależnie czy mam kluczyk w stacyjce czy też nie... Na początku było ok, bo radyjko się wygaszało i zegara na wyświetlaczu nie było gdy wcisnąłem OFF...

Miał ktoś z Was podobny problem? Coś się pochrzaniło w ustawieniach radia czy co?

Bardzo proszę o pomoc
deamon
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: Opel Astra II

14 Sie 2015, 11:16

Jeżeli wcześniej miałeś dobrze to najprawdopodobniej zmieniłeś coś w ustawieniach radyjka. Przypomnij sobie czy wcześniej zegarek też był widoczny na panelu po wyłączeniu radyjka i wyjęciu kluczyka ze stacyjki?
Możesz zrobić test i zdjąć panel na noc i wtedy akumulator nie powinien rozładować się.

Miałem kiedyś Blaupunkta po wyłączeniu radyjka na panelu pojawiał się zegarek i nic więcej. Raz zostawiłem tak panel w aucie na noc i rano już niestety nie odpaliłem :(
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

08 Paź 2015, 15:56

włączyłeś zegar czyli takie czuwanie. wyłącza się go srodkowym przyciskiem między szukaj a cofnij - taki z paskiem minus.
pawel14789
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: renault laguna I
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wodorowa Toyota Mirai we flocie ADAC
    Niemiecki automobilklub ADAC powiększył swoją flotę o wodorowo-elektryczną Toyotę Mirai. Sedan zasilany ogniwami paliwowymi będzie na co dzień używany przez pracowników klubu w północnej Bawarii. Samochód ...
    Przez internet porównasz wszystkie oferty OC
    Internet jest narzędziem powszechnie wykorzystywanym w praktycznie każdej gałęzi gospodarki. Nie inaczej jest oczywiście w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych, jak np. obowiązkowe dla kierowców ubezpieczenie od odpowiedzialności ...