Problem z podlaczeniem radia w Audi A4

problem z podlaczeniem radia w Audi A4

06 Sie 2007, 11:18

Witam.Mam Audi A4 1.8 z 1997r.Kupilem radio JVC KD-G431 w komplecie dostalem kabel z koscmi ISO ale po wyjeciu starego radia AUDI GAMMA CC okazako sie,ze w samochodzie sa 3 kosci ISO(zasilajaca,glosniki-przod,glosniki-tyl)gdzie kosc od glosnikow-tyl jest troszke inna jak tamte i nie mam gdzie jej wpiac.Wejscia pasuja tylko na zasilanie i glosniki-przod.Szukalem przejsciowki innych kabli ale nie moge znalezc.Moze ktos wie jak podpiac komplet gniazd?
krzychkk
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód