Problem z podłaczeniem z tuba

Problem z podłaczeniem z tuba

10 Mar 2010, 22:28

Witam
mam problem z podłączeniem z tuba. kupiłem samochód z kablami i teoretycznie wszystko powinno działać. Kable są trochę pokombinowane z tego co widzę. Gdy w bagażniku biorę czerwony(do niego podłączony jest jakiś kabel przezroczysty) i czarny to na mierniku pokazuje zaledwie 0,08 V oczywiście sprawdziłem czy miernik dziala przy akumulatorze i działa bo tam pokazuje ok 12.0 v.
Tuba nie działa, power się nie świeci.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

dlaczego u mnie elekt. antena nie jest jakoś z rem połączony ? chociaz moze jest ale gdzie to nie wiadomo

Gdzie szukać problemu ?
anntor

Re: Problem z podłaczeniem z tuba

12 Mar 2010, 10:12

O ile się nie mylę to do tego zielonego w tubie musi być poprowadzony kabel sterujący na którym pokazuje się napięcie po włączeniu radia.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Problem z podłaczeniem z tuba

18 Mar 2010, 14:08

wzbudzenie jest zle podlaczone powinno wychodzic z radia(niebieski kabel) a tu jest mostek z +
zasilanie bezposrednio z aku na piec oczywiscie z bezpiecznikiem i masa na blachy te kable im grubsze tym lepiej
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...
    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...

•  
    • Warto przeczytać
    • ROVER 416SI SEDAN
      Honda CR-V 2013, bok
      GTP Light
      VERVA Street Racing 2010