Problem z podłaczeniem z tuba

Problem z podłaczeniem z tuba

10 Mar 2010, 22:28

Witam
mam problem z podłączeniem z tuba. kupiłem samochód z kablami i teoretycznie wszystko powinno działać. Kable są trochę pokombinowane z tego co widzę. Gdy w bagażniku biorę czerwony(do niego podłączony jest jakiś kabel przezroczysty) i czarny to na mierniku pokazuje zaledwie 0,08 V oczywiście sprawdziłem czy miernik dziala przy akumulatorze i działa bo tam pokazuje ok 12.0 v.
Tuba nie działa, power się nie świeci.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

dlaczego u mnie elekt. antena nie jest jakoś z rem połączony ? chociaz moze jest ale gdzie to nie wiadomo

Gdzie szukać problemu ?
anntor

Re: Problem z podłaczeniem z tuba

12 Mar 2010, 10:12

O ile się nie mylę to do tego zielonego w tubie musi być poprowadzony kabel sterujący na którym pokazuje się napięcie po włączeniu radia.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Problem z podłaczeniem z tuba

18 Mar 2010, 14:08

wzbudzenie jest zle podlaczone powinno wychodzic z radia(niebieski kabel) a tu jest mostek z +
zasilanie bezposrednio z aku na piec oczywiscie z bezpiecznikiem i masa na blachy te kable im grubsze tym lepiej
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak bezpiecznie pokonywać zakręty? Jak bezpiecznie pokonywać zakręty?
    Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006