Problem z przegubem mazda 323f ba

problem z przegubem mazda 323f ba

09 Cze 2012, 19:41

Witam postanowilem wymienic dzisiaj przegub od strony kola i stary ladnie zszedl i chcialem zalozyc drugi ale nie chce wejsc, znaczy sie weszedl i przez zabezpieczenie i z 0,5cm barkuje zeby wszedl do konca ale nie chce teraz ani wejsc dalej ani zejsc:( co mam zrobic??? co by sie stalo jak bym zalozyl przegub nie do konca wlozony??? sprawdzalem da sie wszystko zlozyc ale zeby czegos nie rozwalilo, prosze o podpowiedz.
kamil88lbn
Nowicjusz

Re: problem z przegubem mazda 323f ba

10 Cze 2012, 06:06

kamil88lbn napisał(a):co mam zrobic???

Zrób tak zeby było dobrze - uderz w niego młotkiem musi dojść do końca wraz z zabezpieczeniem.
kamil88lbn napisał(a):co by sie stalo jak bym zalozyl przegub nie do konca wlozony???

Wysunie się półoś i nie jedziesz dalej - mi tak się stało.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: problem z przegubem mazda 323f ba

10 Cze 2012, 06:25

walilem mlotkiem i nie chce dojsc dalej:(
kamil88lbn
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006