Problem z radiem audi chorus, tylko 2 głośniki?

Problem z radiem audi chorus, tylko 2 głośniki?

03 Maj 2010, 09:20

Jestem posiadaczem auta Audi A3 Sportback 2006r. wersja ambition. Mam zamontowane radio audi chorus. Niestety słyszę tylko 2 grające głośniki z przodu w drzwiach auta, w tylnych drzwiach nie mam głośników. W salonie audi powiedziano mi iż ponoć radio to ma jakieś tylko 2 wyjścia na te głośniki i prawdopodobnie nie da się zamontować z tyłu głośników. Czy wiecie coś na temat tego radia i jednak możliwości założenia tych tylnych głośników?
africsimon
Nowicjusz

Miejscowość: Wroclaw

Re: Problem z radiem audi chorus, tylko 2 głośniki?

03 Maj 2010, 18:05

Ztylu w drzwiach sa "aktywne" glosniki Nie ma mozliwosci podlaczenia bo w radiu sa tylko 2 glosniki (mozna polaczyc rownolegle) ale to nie to Moze poszukaj orginalnych na alegro
elektron1234
Aktywny

Miejscowość: Rzeszow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006