Problem z radiem blaupunkt (KOD)

Problem z radiem blaupunkt (KOD)

20 Cze 2008, 23:15

Moj starszy ma w swoje Lagunie I, jakies fabryczne radio na kasety Blaupunkt. Pojechal na warsztat, tam prawdopodobnie przy robieniu czegos odlaczyli akumlator i teraz radio chce jakis KOD :/

Auto ma od roku sprowadzane, takze kodu zadnego nie zna, mozna cos z tym zrobic?
amigo-s
Nowicjusz

Re: Problem z radiem blaupunkt (KOD)

20 Cze 2008, 23:21

Mogę Ci pomóc wyślij mi prywatna wiadomość jak jesteś zainteresowany, koszt to 50zł jeśli zrobisz to sam a jeśli wyślesz radio do mnie i ja to zrobię to wtedy 70zł
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń

22 Cze 2008, 20:24

To radio jest tak mało warte, ze za ta cene nie oplaca sie go robic...
amigo-s
Nowicjusz

24 Cze 2008, 12:12

Być może tak ale tyle ta operacja jest warta bez względu na model radia :)
Pozdrawiam
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili