Problem z radiem delta cc pomocy

Problem z radiem delta cc pomocy

11 Lis 2007, 15:39

prośba o pomoc mam radio delta cc takie jak to
Image

potrzebuję pomocy jak się programuje stacje radiowe automatycznielub ręcznie w tym radiu co oznaczają przyciski z góry dziękuję
prosze jeszcze co znaczy tp rds rd mode gala dzieki a jeszcze mam proble jak skanuje to nie chce się zatrzymać na żadnej stacji o co może chodzić
verbatim10
Nowicjusz

Re: Problem z radiem delta cc pomocy

11 Lis 2007, 22:54

Ja nie jestem expertem w tych sprawach ale wiem jedno: RDS to poprostu tekst który nadaje radio, nie wszyskie ale np. Radio Zet wyświetla wykonawcę aktualnej piosenki itp. ;)

Jeśl wybieżesz odpowiednią falę, która chcesz zaprogramować poprostu będąc na niej przytrzymaj odpowiedni Ci przycisk np. 1 ;) Nie jestem w 100% pewny czy to zadziała ale wart spróbować.
XwojtasX
Początkujący

14 Lis 2007, 18:09

Jeżeli skanujesz i nie chce ci się zatrzymać na żadnej stacje, to może po prostu nie masz podłączonej anteny i radio nie łapie nic. Aby zaprogramować wystarczy pewnie tylko dłużej przytrzymać nr na którym chcesz zaprogramować tą stację.
GALA z tego co wiem, to system w którym głośność odtwarzania jest automatycznie dopasowywana do prędkości jazdy. Ale tego nie jestem pewien.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

20 Lis 2007, 17:35

XwojtasX napisał(a):Ja nie jestem expertem w tych sprawach ale wiem jedno: RDS to poprostu tekst który nadaje radio, nie wszyskie ale np. Radio Zet wyświetla wykonawcę aktualnej piosenki itp. ;)

.

RDS to jest system automatycznego dostrajania się do wybranej stacji.
Tak obrazowo ... Mieszkasz w Warszawie i masz radio nastawione na stację XY, wybierasz się do np. Katowic gdzie ta stacja nadaje na innej częstotliwości a RDS automatycznie dostosowuje się do zmiany.
Nie ma to raczej związku z napisami.
Klub Anonimowych Piratów Drogowych KAPD
Zbycho
Nowicjusz

Miejscowość: Siedlce

20 Lis 2007, 18:30

Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi S3, licznik, zegary
      Jeep Wrangler, Off Road, 15
      Samochody przed startem na 1-8 mili
      Summer Cars Party 2009