Problem z radiem DIGNITY PV-55

Problem z radiem DIGNITY PV-55

10 Lut 2013, 19:34

Mam Renault Megane Coupe rocznik 1996 , było przy nim radio fabryczne zmieniłem je na DIGNITY PV-55 grało do czasu aż nie wyczerpał mi się całkowicie akumulator gdyż okazało się ze akumulator nie nadaje się do użytku zmieniłem akumulator na nowy chciałem włączyć radio okazało się że podświetlone są w nim wszystkie przyciski oprócz wyświetlacza radio nie wydaje żadnego dźwięku jest cisza nic po prostu nie gra wyciągnąłem go sprawdzałem kostki są dobrze podłączone i przymocowane a pomimo to nic nie gra czy ma to jakiś związek ze zmianą akumulatora ?
Proszę o pomoc.
dragon38
Obserwowany

Auto: Renault Megane Coupe

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia
    Udoskonalona Škoda Octavia opuszcza już centralne zakłady marki w Mlada Boleslav. Dzięki przeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu asystentów prowadzenia, ...
    Superb w nowym stylu Superb w nowym stylu
    Nowy Superb wprowadza ŠKODĘ na kolejny poziom w wielkim stylu. Nieziemski design rozpoczyna nową erę ŠKODY, czyniąc każdą podróż wyjątkowym wydarzeniem, a klasa premium właśnie stała się dostępna. Nowa ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dziewczyny
      Predator, samochód odrzutowy, przed startem
      Fiat Barchetta
      Nissan Skyline KPGC10 & R32