Problem z radiem DIGNITY PV-55

Problem z radiem DIGNITY PV-55

10 Lut 2013, 19:34

Mam Renault Megane Coupe rocznik 1996 , było przy nim radio fabryczne zmieniłem je na DIGNITY PV-55 grało do czasu aż nie wyczerpał mi się całkowicie akumulator gdyż okazało się ze akumulator nie nadaje się do użytku zmieniłem akumulator na nowy chciałem włączyć radio okazało się że podświetlone są w nim wszystkie przyciski oprócz wyświetlacza radio nie wydaje żadnego dźwięku jest cisza nic po prostu nie gra wyciągnąłem go sprawdzałem kostki są dobrze podłączone i przymocowane a pomimo to nic nie gra czy ma to jakiś związek ze zmianą akumulatora ?
Proszę o pomoc.
dragon38
Obserwowany

Auto: Renault Megane Coupe

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili