Problem z radiem GOLF IV

25 Sie 2008, 10:50

Mam pewien problem, a mianowice przy właczeniu radia w moim GOLFIE IV pojawia sie napis SAVE.
Co to oznacza ? trzeba wpisac jakis kod ??
POMOCY :(
season89
Nowicjusz
 
Posty: 10

25 Sie 2008, 17:39

Tez tak mialem i musialem wpisac kod.Na niektorych modelach radyjek jest on napisany na obudowie radia. Wyciagnij radio i sprawdz
Piotr24
Nowicjusz
 
Posty: 5

25 Sie 2008, 19:39

aha to napewno sprawdze bo w papierach nigdzie go nie ma...
a powiedz mi jeszcze co nacisneles zanim wpisales ten kod ??
bo ja mam miejsce na 4ero ccyfrowy kod
a radio firmy alpha

dzieki za odp
season89
Nowicjusz
 
Posty: 10

26 Sie 2008, 09:38

Poszukaj na necie - "vw alpha".
Możesz też spróbować sposób, jaki działa w gammie IV: włącz radio z wciśniętymi klawiszami TP i TA. Po chwili napis SAVE zmieni się na 0000, wtedy klawiszami 1, 2, 3, 4 wprowadzasz odpowiedni kod (klawisz odpowiada cyfrze kodu, wpisujesz cyfrę naciskając odpowiednią ilość razy dany klawisz), podem znów TP i TA, aż pojawi się napis LEARNING... Tak jest w Gammie 4, jak będzie w Alphie - nie wiem... :(
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 974
Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

26 Sie 2008, 14:41

dzieki wielkie chlopaki :)
poradzilem sobie juz z tym radiem...
i zauwazylem ze przy kazdym wyjeciu akumulatora tak sie reseuje...

pozdro :)
season89
Nowicjusz
 
Posty: 10

28 Sie 2008, 19:27

season89 napisał(a):(...) zauwazylem ze przy kazdym wyjeciu akumulatora tak sie reseuje...

Dokładnie!
Chyba, że nabędziesz specjalne "plecki" z zasilaniem bateryjnym, które podtrzymują pamięć kodu podczas wymiany aku... ale chyba nie warto, bo robi się to rzadko, a jeśli znasz kod, i metodę jego wpisywania - nie jest to aż takie uciążliwe... ;)
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 974
Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok
    Pośród Alf Romeo z lat 60., które najbardziej zapadły w pamięć jej miłośników, pierwszoplanową rolę zajmuje Giulia Sprint GTA, niezaprzeczalna gwiazda wyścigów. Jej kształt jest prawie taki, jak ...
    Audi powraca do Big Game
    Audi kontynuuje swą kilkunastoletnią obecność na najważniejszej nocy w rozgrywkach futbolu amerykańskiego, czyli na Big Game. Przedstawi podczas niej 60-sekundową reklamę pt. „Let It Go” z udziałem aktorki Maisie ...