Problem z radiem JVC KD-G411

Problem z radiem JVC KD-G411

27 Cze 2014, 18:22

Witam. Z tyłu w radiu w/w mam wejście AUX (oryginalnie było), lecz na radiu nie mam żadnego przełącznika na tryb AUX. Jest tylko CD, FM/AM.
Przeszukałem wszystko (w instrukcji nic o tym nie pisze), i ponoć pilot ma opcje SRC przelaczania na ten tryb, ale nie mam pilota. Jest jakieś inne rozwiązanie? Czy to możliwe żeby na panelu radia nie bylo takiego przełącznika?
Matyz
Nowicjusz

Auto: Opel Omega B
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

Re: Problem z radiem JVC KD-G411

30 Cze 2014, 13:32

Matyz napisał(a):Jest tylko CD, FM/AM

Przypuszczam że będzie przełączało się tym przyciskiem, ale tylko wtedy jak będzie coś podpięte do AUX. Może być też tak, że jak radyjko odbierze sygnał z tego wejścia to automatycznie przestawi się na ten tryb.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10187
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rambler Marlin Rambler Marlin
    Rambler Marlin - samochód osobowy klasy średniej produkowany pod marką AMC (American Motors Corporation) w latach 1965–1967. Jedyną dostępną opcją nadwoziowa był 2-drzwiowy fastback, napęd przenoszony był na ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • na sprzedaż BMW 520 F10, Sedan / Limuzyna
      Le Mans Classic 2012, BMW Motorsport, 19
      MINI ALL4 Racing Dakar 2013
      Samochody do Off Roadu przed wyścigami równoległymi, 2