Problem z radiem JVC KD-G411

Problem z radiem JVC KD-G411

27 Cze 2014, 18:22

Witam. Z tyłu w radiu w/w mam wejście AUX (oryginalnie było), lecz na radiu nie mam żadnego przełącznika na tryb AUX. Jest tylko CD, FM/AM.
Przeszukałem wszystko (w instrukcji nic o tym nie pisze), i ponoć pilot ma opcje SRC przelaczania na ten tryb, ale nie mam pilota. Jest jakieś inne rozwiązanie? Czy to możliwe żeby na panelu radia nie bylo takiego przełącznika?
Matyz
Nowicjusz

Auto: Opel Omega B
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

Re: Problem z radiem JVC KD-G411

30 Cze 2014, 13:32

Matyz napisał(a):Jest tylko CD, FM/AM

Przypuszczam że będzie przełączało się tym przyciskiem, ale tylko wtedy jak będzie coś podpięte do AUX. Może być też tak, że jak radyjko odbierze sygnał z tego wejścia to automatycznie przestawi się na ten tryb.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    "Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2
    Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął niepowtarzalny Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do świata samochodów użytkowych Daimler Trucks. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006