Problem z radiem Kenwood

Problem z radiem Kenwood

02 Cze 2009, 19:34

Witam.Posiadam radio Kenwood i 2 głośniki po 200W i 2 po 100W.Wszystko grało dobrze przez ponad rok i od niedawna głośniki 200W zaczęły grac ciszej od 100W,bass zrobił się słabszy.Jak każdy głośnik włącze osobno to dobrze gra ale jak razem to juz słabiej.Na poczatku myśłałem że po prostu cos wradiu się poprzestawiało i prubowałem ustawic, ale to nie może byc to bo jak piasałem osobno graja dobrze.więc mam takie pytanie: co mogło się stać. Aha zmacniacz jest 4x150W.
simson233
Nowicjusz

Miejscowość: zielona góra

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...
    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...

•  
    • Warto przeczytać
    • mercedes e
      Toyota GT 86 6
      Projekt utylizacji akumulatorów litowo-jonowych
      Opel Adam, 3