Problem z radiem -> Pioneer AVIC-X1

Problem z radiem -> Pioneer AVIC-X1

21 Lut 2010, 13:57

Witam Panów,
Otóż mam mały problem z radiem i mam nadzieje, że mi pomożecie =)

Stacje radiowe odbiera bez problemu, płyty Cd czyta, filmy na dvd również i te oryginalne i te "moje".
Jedyny problem to teledyski.
Posciagałam sobie i wrzuciłam na płytke DVD a tu nic, w ogole tego nie czyta.

W jakim formacie te teledyski sciagac zeby chodziły ?

Wg mnie powinno bez problemu je odtwarzac, a nie mi się bezczelnie buntuje =) :cool:
Yo !
bronka90
Nowicjusz

Miejscowość: Z nad Odry ;)

Re: Problem z radiem -> Pioneer AVIC-X1

21 Lut 2010, 19:43

Napewno czyta format mp4 - musisz sprawdzić.
Jesli ściągasz teledyski zainstaluj sobie na komp. konverter plików Video - przerobi on każdy teledysk na format mp4 - dla przykładu ja mam Any Video Converter - i wtedy powinno działać bez problemów.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006