Problem z radiem Pioneer DEH-1600UB

Problem z radiem Pioneer DEH-1600UB

20 Sty 2015, 19:25

Witam
Czy ktoś z Was spotkał się może z sytuacją,że radio można włączyć lub wyłączyć jedynie za pomocą włożenia/wyciągnięcia panelu przedniego.
Razem ze szwagrem zamontowaliśmy nowe radio Pioneer DEH-1600UB i po sprawdzeniu wszystkich możliwych konfiguracji jedyna przy której radio działa to taka, w której włączenia/wyłączenia możemy dokonać jedynie z pomocą panelu. Przycisk,który wg instrukcji ma służyć do wł/wył(jednocześnie source) nie reaguje a jednocześnie działa prawidłowo gdy używam go do innych funkcji.
Radio nie pobiera prądu,gdy panel jest odłączony.
Czy to wada fabryczna i powinienem reklamować radio czy jest raczej problem z podłączeniem. Radio samo w sobie działa OK
Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Pozdrawiam
mlodyraul
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0-10-2002
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Seicento
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Problem z radiem Pioneer DEH-1600UB

20 Sty 2015, 21:08

Próbowałeś przytrzymać przycisk src/off przez chwilę?
Szukałeś w opcjach czy czasem nie ma takiej która dezaktywuje ten przycisk? Nie pamiętam jakie to było radyjko ale kiedyś kolega miał podobny problem i rozwiązał go niechcący grzebiąc w ustawieniach. Może i u ciebie tak jest?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3291
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1999

22 Sty 2015, 06:24

Witam
Próbowałem z tym przyciskiem ale ile można trzymać - minute-dwie?
Mogę faktycznie jeszcze popatrzeć w ustawieniach choć wydaje mi się, że już próbowałem wszystkiego.
Pozdrawiam
mlodyraul
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0-10-2002
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Seicento
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2002

24 Sty 2015, 00:01

mlodyraul napisał(a):Próbowałem z tym przyciskiem ale ile można trzymać - minute-dwie?

Radyjko powinno się wyłączyć po trzymaniu tego przycisku przez min. 1s. Tak mówi instrukcja.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3291
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili