Problem z radiem :( Pomożcie

18 Sty 2009, 12:11

Witam Was bardzo serdecznie.Mam duży problem z moim radiem samochodowym.A mianowicie, wszystko działa dobrze (chodzi o stacje radiowe Np.Eska itp.).A jeśli wkładam płytę CD to wogóle jej nie chce odtworzyc.Poprostu jej weogóle nie czyta.Dodam również, ze u poprzedniego właściciela dobrze chodziło ,czytało itd. Mam radio firmy "Clarion". Bardzo Was proszę o jakieś info dotyczące naprawy.Z Góry wielkie Thx. :)
gadu07
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Toyota Celica 2,0 GTi 165 km.

18 Sty 2009, 22:46

A inne płyty próbowałeś wkładać?
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

19 Sty 2009, 17:40

Tak wszystkie.Od nagranych na format mp3 i Audio po oryginalną płytę Madonny. Hehe Pozdro !
gadu07
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Toyota Celica 2,0 GTi 165 km.

03 Lut 2009, 01:31

Kolego tutaj prawdopodobnie przyczyną moż być to że masz w radiu uszkodzony laser i dlatego żadna płyta jest nie odczytywana.

Pozostaje Ci tylko oddać je na gwarnacje albo kupić nowe bo reperowac na własny koszt się nie opłaca. :)
bartek_remix :)
bartek_remix
Początkujący
 
Posty: 102
Miejscowość: Kamionka / Kwidzyn

03 Lut 2009, 22:08

Jeżeli to wina lasera to koszt naprawy wyniesie Cie ok. 100zł a dołożysz do tego 200zł i masz nowe radio. :)
Damian
Renault 19 1.9 TD
VW Jetta 1.6 GLS
Damian9212
Nowicjusz
 
Posty: 45
Miejscowość: Gorlice

30 Sty 2010, 17:34

Witam, mam inny problem z radiem firmy Clarion. Podczas jazdy przy ostatnich bardzo dużych mrozach ( -22 stopnie) przestało grać podczas jazdy podczas gdy było włączone jakieś 7 minut używania. Od tamtego momentu po włożeniu radia tylko wyświetlacz działa,ale radio ani płyty nie, podobnie jak wszystkie przyciski, nic się nie wyświetla, jest tylko podświetlone na zielono radio :/ co robić?
Ostatnio edytowany przez gwiazdka41, 30 Sty 2010, 17:37, edytowano w sumie 1 raz
Gwiazdka
gwiazdka41
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Otwock
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexusy podatne na tuning
    Coupé LC i RC, limuzyny IS i LS, crossovery UX i NX czy nawet hatchback CT – samochody Lexusa wyróżniają się na ulicy. Ale dla tych, którzy chcą dodać im jeszcze więcej pikanterii, tunerzy mają ...

30 Sty 2010, 17:36

gwiazdka41 - podczas mrozów mógł uszkodzić się wyświetlacz. Ale nie na 100%. Wiem tylko że przy duzych mrozach panel powinno się wyciągać, bo już 2 radia przypłaciły tym, że zostawały w samochodzie jak było ponad -20C.
Burning
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 234
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: Nie mam

30 Sty 2010, 17:44

Ja wyjmuje panel w czasie kiedy zostawiam auto na takim mrozie, jak jestem w pracy, ale w momencie kiedy przestało działać wyjechałam z garażu i dopiero podczas jazdy po jakichś 7 minutach przestało działać. Więc nie wiem czy to na pewno przez mróz i czy to tylko wyświetlacz, bo gdyby tak to coś powinno się odtwarzać a tu nic :/
Gwiazdka
gwiazdka41
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Otwock