Problem z radiem samochodowym

Problem z radiem samochodowym

11 Lut 2012, 20:40

Witam serdecznie.Na początku chciałbym wszystkich pozdrowić na tym forum.Mój problem jest taki,iż zakupiłem używane radio Voice Kraft i je podłączyłem wszystko jest git wszystko działa poza jednym mankamentem,że nie można zrobić lepszych basów i tak jakby w radiu po włączeniu buczało i nie wiem co może być przyczyną takiej rzeczy ? Proszę was o pomoc i rady.Pozdrawiam.
seatos
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 03 1992
Auto: Seat ibiza AAV,1.3 CL

Re: Problem z radiem samochodowym

28 Lut 2012, 22:24

Jeżeli w radiu buczy sprawdz czy masa jest dobrze zamocowana. A co do zwiekszania basu to okres sie bo Cie nie rozumiem czy w EQQ nie da sie zwiekszyc basu, czy jak zwiekszasz bass nie slychac roznicy w glosnikach.
predatoor
Nowicjusz

Miejscowość: Jeżowe
Prawo jazdy od: 10 05 2011
Auto: Vw polo 6n 1.4 60km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006