Problem z radiem !

Problem z radiem !

02 Sty 2009, 20:22

Witam ! Mam problem z radiem w samochodzie. Gdy włączam go na dowolną stacje leci muzyka , leci , leci i nagle gdzieś po 3\4 minutach jest tak 3 razy Ti ti ti ti ti ti i tak w kółko może mi ktoś pomóc ??? To w ustawieniach radia coś czy w samochodzie ?
Narazie tylko Cinquecento 700 :)
kaniek1996
Nowicjusz

Re: Problem z radiem !

05 Sty 2009, 22:30

raczej kolego to cos z radiem bedzie. miałem cos podobnego wiec wymieniłem i chodzi normalnie. mozesz to normalnie sprawdzic tylko pozycz sobie od kogos na chwile radi podłacz do siebie i zobacz o wszystkim bedziesz wiedział co jest popsute
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

Re: Problem z radiem !

06 Sty 2009, 12:22

Jaka to marka i model radia
zgibi
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Insignia z instalacją gazową LPG Opel Insignia z instalacją gazową LPG
    Opel Insignia z silnikiem 1.4 Turbo LPG ecoFLEX przystosowanym do eksploatacji na skroplonym propanie-butanie (LPG). Fabryczną instalację gazową można zamówić do każdej wersji nadwoziowej flagowego Opla, czyli sedana, ...
    Hybrydowa Toyota Yaris na polskim rynku Hybrydowa Toyota Yaris na polskim rynku
    Hybrydowa wersja miejskiej Toyoty Yaris w szybkim tempie zdobyła sobie uznanie polskich kierowców. Od debiutu w czerwcu br., polscy klienci zamówili już 292 sztuki Yarisa Hybrid. Plan sprzedaży Toyota Motor ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Car audio, video 2007
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      1-4 mili, Lancia Delta, Ford Mustang
      Monster Truck Bucked Up, 2