Problem z radiem VW gamma V

Problem z radiem VW gamma V

08 Maj 2016, 14:40

Witam, mam problem z radiem gamma V, chodzi o to, że gdy wkładam płytę cd to wyświetla się "MAGAZINE" i nic więcej, muzyka nie gra. Na zdjęciu widać, że świecie się dioda przy "cd changer" a wydaje mi się ze powinno świecić przy "cd player". Wie ktoś może jak to zmienić ? Od razu mówię, że w momencie jak płyty nie ma w czytniku to jest opcja naciśnięcia przycisku "Select" i wtedy zmienia się na "cd player" ale tylko na chwilę. W trakcie jak płyta jest w czytniku nie da się tego zmienić.
Image
https://zapodaj.net/781596a772598.jpg.html---> tutaj zdjęcie
BlonDGreg
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 06 2015
Auto: Vw Bora
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Problem z radiem VW gamma V

09 Maj 2016, 09:59

Na zdjęciu masz informację "CHK MAGAZINE" o wybraniu magazynu do którego włożona płyta ma trafić i prawdopodobnie jak nie masz załadowanych żadnych płyt do zmieniarki to musisz wybrać jakiś przycisk 1,2,3 nie wiem na ile płyt jest ten magazynek.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Problem z radiem VW gamma V

09 Maj 2016, 11:48

Właśnie jest to zwykły odtwarzacz na jedną płytę a nie zmieniarka na kilka, mimo to spróbowałem rady ale nic nie dało :/ Chyba pozostaje zmienić radio na takie które posiada usb.
BlonDGreg
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 06 2015
Auto: Vw Bora
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód