Problem z radiem w renault scenic

problem z radiem w renault scenic

11 Paź 2013, 20:31

WITAM
MAM TAKI NIE TYPOWY PROBLEM, A CHODZI MI O PODŁĄCZENIE WZMACZNIACZA POD ORYGINALNE RADIO W RENAULT SCENIC, PODŁĄCZYŁEM JUZ WSZYSTKO PUŚCIŁEM OKABLOWANIE DOŁEM I DZIŚ PO PRACY ZOSTAŁO MI TYLKO PODŁĄCZENIE POD RADIO Z TYŁU CINCZ SYGNAŁOWYCH I PO WYCIĄGNIĘCIU RADIA OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE MA ONO KABLI CINCZOWYCH LINIOWYCH DO PODŁĄCZENIA OWYCH KABLI ,
I TERAZ MOJE PYTANIE , CO DALEJ ZROBIĆ, CZY ISTNIEJE MOŻE JAKIEŚ PRZEJŚCIE Z KABLI GŁOŚNIKOWYCH Z POD RADIA , CZY MOŻE ISTNIEJE COS INNEGO?
ufoludek6121
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 04 1993
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: renault scenic
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Szybkie ładowarki do aut z napędem elektrycznym w Holandii Szybkie ładowarki do aut z napędem elektrycznym w Holandii
    Nissan, producent najchętniej kupowanego samochodu z napędem elektrycznym na świecie, Nissana LEAF, z radością przyjął informację o planowanej budowie ponad 200 stacji ładowania obsługujących kilka standardów szybkich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Land Rover, samochody terenowe
      Junak z silnikiem Hondy
      Peugeot 306 GTI - 167 KM, 196 NM
      Porównanie: Hyundai ix35, Opel Antara, Skoda Yeti, Toyota Rav-4 III