Problem z radiem w renault scenic

problem z radiem w renault scenic

11 Paź 2013, 19:31

WITAM
MAM TAKI NIE TYPOWY PROBLEM, A CHODZI MI O PODŁĄCZENIE WZMACZNIACZA POD ORYGINALNE RADIO W RENAULT SCENIC, PODŁĄCZYŁEM JUZ WSZYSTKO PUŚCIŁEM OKABLOWANIE DOŁEM I DZIŚ PO PRACY ZOSTAŁO MI TYLKO PODŁĄCZENIE POD RADIO Z TYŁU CINCZ SYGNAŁOWYCH I PO WYCIĄGNIĘCIU RADIA OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE MA ONO KABLI CINCZOWYCH LINIOWYCH DO PODŁĄCZENIA OWYCH KABLI ,
I TERAZ MOJE PYTANIE , CO DALEJ ZROBIĆ, CZY ISTNIEJE MOŻE JAKIEŚ PRZEJŚCIE Z KABLI GŁOŚNIKOWYCH Z POD RADIA , CZY MOŻE ISTNIEJE COS INNEGO?
ufoludek6121
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 04 1993
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: renault scenic
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skład sędziowski i dziewczyny
      BMW 3 - Track Day
      Dziewczyny
      Master Truck