Problem z radiem zx.

Problem z radiem [zx].

18 Cze 2009, 16:22

Witam, ostatnio oddałem auto do mechanika, po powrocie wszystko śmiga ładnie, ale zepsuło się radio. Początkowo nie zapamiętywało kodu i po każdorazowym odpaleniu silnika pytał ponownie mimo zapisywania wcześniej. Poza tym pikał co jakieś 5-7 sekund. W każdym bądź radzie dziadek zaciekawiony sprawą ruszył do radia i tak je ponaprawiał, że teraz radio nawet nie woła o kod. Nie ma w ogóle możliwości kodowania. Radio jest na kasety, one oczywiście też nie grają. Zapewne mechanicy po odłączeniu akumulatora coś spartaczyli, ale nie wiem co. Czy jest ktoś w stanie pomóc ?

Wyświetla się 'Liquid crystal display'.

PS. Nie jestem w temacie, czy w zx'ie 95 można wymienić radio na inne, np. na płyty ? Przyjmie się w ogóle ?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
Z FARTEM
mcj
Początkujący

Miejscowość: bydgoszcz

18 Cze 2009, 23:43

zmień radio najlepiej na tym wyjdziesz, będziesz musiał tylko pewnie kostki przerobić w aucie na standardowe
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód