Problem z radiem zx.

Problem z radiem [zx].

18 Cze 2009, 16:22

Witam, ostatnio oddałem auto do mechanika, po powrocie wszystko śmiga ładnie, ale zepsuło się radio. Początkowo nie zapamiętywało kodu i po każdorazowym odpaleniu silnika pytał ponownie mimo zapisywania wcześniej. Poza tym pikał co jakieś 5-7 sekund. W każdym bądź radzie dziadek zaciekawiony sprawą ruszył do radia i tak je ponaprawiał, że teraz radio nawet nie woła o kod. Nie ma w ogóle możliwości kodowania. Radio jest na kasety, one oczywiście też nie grają. Zapewne mechanicy po odłączeniu akumulatora coś spartaczyli, ale nie wiem co. Czy jest ktoś w stanie pomóc ?

Wyświetla się 'Liquid crystal display'.

PS. Nie jestem w temacie, czy w zx'ie 95 można wymienić radio na inne, np. na płyty ? Przyjmie się w ogóle ?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
Z FARTEM
mcj
Początkujący

Miejscowość: bydgoszcz

18 Cze 2009, 23:43

zmień radio najlepiej na tym wyjdziesz, będziesz musiał tylko pewnie kostki przerobić w aucie na standardowe
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rambler Marlin Rambler Marlin
    Rambler Marlin - samochód osobowy klasy średniej produkowany pod marką AMC (American Motors Corporation) w latach 1965–1967. Jedyną dostępną opcją nadwoziowa był 2-drzwiowy fastback, napęd przenoszony był na ...
    Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MTL - Autosalon
      Volkswagen Polo R WRC, kierownica
      Jaguar XJ, tył
      Volkswagen Tiguan Sport & Style - off-road z przodu