Problem z samochodem peugeot 406

09 Paź 2016, 12:09

problem zaczął się już dawno kiedyś przy grzaniu samochodu po prostu zgasł potem odpalał i znow gasł gdy odpalił to już jeździł bez spadków mocy itp działo sie to sporadycznie potem coraz częściej aż w końcu już nie odpala :/

samochod peugeot 406 2.1 td

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

zbeloxer
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 17 01 1933
Auto: Peugeot 406
Silnik: 2.1 TD
Paliwo: Diesel

09 Paź 2016, 15:25

Miałem identyczną sytuację w Peu 406 ale 1,9 TD - problem ustapił w zasadzie sam. Byłem u pompiarza, który stwierdził że może się przybrudził zaworek wstepny (śruba z sitkiem). Tylko że u ciebie jest chyba Lucas, u mnie był Bosch. W każdym razie pomogło dolanie 1 litra benzyny na 20 litrów ropy i jazda na na takiej mieszance. Od tego czasu minęło pół roku i problem się nie pojawił.

Jesli to nie wina paprochów, to może się zapowietrzać - efekt będzie podobny.
Anjin
Zaawansowany
 
Posty: 534
Auto: Peugeot

09 Paź 2016, 16:37

no wszystko by było ok ale dlaczego ten silnik na desce sie pali i czasami znika jak wchodzi na jakies obroty
zbeloxer
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 17 01 1933
Auto: Peugeot 406
Silnik: 2.1 TD
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Cyfrowe lusterko wsteczne - Lexus LS
    Piąta generacja Lexusa LS wyposażona jest w wiele elektronicznych udogodnień, takich jak pakiet bezpieczeństwa czynnego z funkcjami automatycznego prowadzenia czy 24-calowy, kolorowy wyświetlacz HUD. Łatwą do przeoczenia, ...
    Najbardziej ekonomiczne SUV-y
    Specjaliści z amerykańskiej organizacji Consumer Reports po raz kolejny wzięli pod lupę paliwożerność SUV-ów i wybrali najbardziej oszczędne auta z tego segmentu. Wszystkie przetestowane przez Amerykanów egzemplarze ...