Problem z samochodem peugeot 406

Problem z samochodem peugeot 406

09 Paź 2016, 12:09

problem zaczął się już dawno kiedyś przy grzaniu samochodu po prostu zgasł potem odpalał i znow gasł gdy odpalił to już jeździł bez spadków mocy itp działo sie to sporadycznie potem coraz częściej aż w końcu już nie odpala :/

samochod peugeot 406 2.1 td

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

zbeloxer
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 01 1933
Auto: Peugeot 406
Silnik: 2.1 TD
Paliwo: Diesel

Re: Problem z samochodem peugeot 406

09 Paź 2016, 15:25

Miałem identyczną sytuację w Peu 406 ale 1,9 TD - problem ustapił w zasadzie sam. Byłem u pompiarza, który stwierdził że może się przybrudził zaworek wstepny (śruba z sitkiem). Tylko że u ciebie jest chyba Lucas, u mnie był Bosch. W każdym razie pomogło dolanie 1 litra benzyny na 20 litrów ropy i jazda na na takiej mieszance. Od tego czasu minęło pół roku i problem się nie pojawił.

Jesli to nie wina paprochów, to może się zapowietrzać - efekt będzie podobny.
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot

Re: Problem z samochodem peugeot 406

09 Paź 2016, 16:37

no wszystko by było ok ale dlaczego ten silnik na desce sie pali i czasami znika jak wchodzi na jakies obroty
zbeloxer
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 01 1933
Auto: Peugeot 406
Silnik: 2.1 TD
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006