Problem z transmiterem BC101

Problem z transmiterem BC101

23 Lip 2008, 17:56

Niedawno zakupiłem transmiter samochodowy model BC101 ze strony Autododatki.pl

Sprzęt działa bez zastrzeżeń tylko nie wiem jak uruchomić lub zapisać numer do wbudowanej książki telefonicznej (maks. 10 wpisów we wbudowanej pamięci jak podaje instrukcja) Przeczytałem instrukcję dwa razy i nawet w tej angielskiej nie było wzmianki o tym jak zapisać numer do książki adresów. Wszystko jak napisałem działa bardzo dobrze, ponowne wybieranie ostatniego numeru jest bezproblemowe. Transmitter jest podłączany do dodatkowego gniazda jak wtyk do zapalniczki w instalacji samochodu (wtyk jest firmowy).
Trnasmitter łączy się z telefonem poprzez bluetooth i w czasie nadchodzącego połączenia można odbierać pilotem bez sięgania do przycisku na urządzeniu. Z góry dzięki za odpowiedź!
volf13
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Nowa Mazda CX-3 Nowa Mazda CX-3
    Nowy kompaktowy SUV - Mazda CX-3 – debiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles. CX-3 jest piątym modelem z nowej generacji samochodów Mazdy wyposażonych w technologię SKYACTIV i zaprojektowanych w myśl filozofii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006