Problem z transmiterem fm :/

problem z transmiterem fm :/

14 Paź 2009, 19:31

Witam wszystkich forumowiczów. Niedawno kupiłem sobie do samochodu transmiter fm (taki za 30 zeta, nie chciałem żadnego "wybajerzonego"). Problem polega na tym, że gdy podpinam go do zapalniczki często gęsto muzyka leci 2x szybciej niż powinna... Czym może być to spowodowane? Pytałem sprzedawcy, wg niego to "na pewno" nie jest wina urządzenia. Radio mam standardowe, kasetowiec Audi Beta AutoReverse. Proszę o pomoc :)
ecvador
Nowicjusz

Miejscowość: to wiesz?

Re: problem z transmiterem fm :/

15 Paź 2009, 12:02

Kolego najlepiej żebyś sprawdził go w innym aucie wtedy wykluczysz awarie transmitera.
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

15 Paź 2009, 17:46

właśnie dzisiaj sprawdziłem i jest to samo :(
ecvador
Nowicjusz

Miejscowość: to wiesz?

15 Paź 2009, 18:44

No to czyli z tego wynika, że transmiter jest zepsuty.
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006