Problem z układem zapłonowym

Problem z układem zapłonowym

13 Cze 2014, 19:49

Witam,

Mam następujący problem - auto jak postoi jeden - dwa lub więcej dni to mam problem z zapaleniem auta ( w załączniku film ) Gdy auto już odpalę to bez problemu je zapale już przez cały dzień..
Dodam, że oddałem auto do mechanika aby mi sprawdził co się dzieje.. dostałem informacje, że auto jest sprawne w 100% , podłączenie do komputera nic nie wykazało, świece żarowe sprawne, akumulator mam z grudnia 2013.. mechanik nie ma pojęcia o co chodzi.

Bardzo proszę o pomoc
z góry dziękuje;)

SEAT CORDOBA 1.9TDI 2003r
link

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

taurin7
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 03 1986
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.9TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Problem z układem zapłonowym

13 Cze 2014, 21:17

Płynu chłodzącego silnik w zbiorniczku nie ubywa i podczas uruchamiania auta z rury nie zalatuje biały dymek? Przyjrzałbym się ciśnieniu paliwa w układzie, czy czasami nie schodzi jak silnik dłużej nie pracuje.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006