Problem z vw polo - nie odpala!

problem z vw polo - nie odpala!

20 Mar 2011, 09:35

Witam!

Mam problem z vw polo 1.6 benzyna. Wyjechałam ostatnio z garazu i zostawiłam auto na polu (okolo tydzien stalo) nigdzie nim nie jezdzilam. Wczoraj chcialam go odpalic i rozrusznik kreci, ale auto nie zapala. Dodam, ze pompa paliwa podaje paliwo, bo slychac. Moze to byc niewlasciwym cisnieniem w pompie paliwa? Prosze o inne propozycje. Z grory dziekuje!
Maja
MarzenkaMaja
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Problem z vw polo - nie odpala!

20 Mar 2011, 12:27

Weź, Dziewczę Drogie, zdejmij przewód wysokiego napięcia od cewki ,niech ktoś zakręci rozrusznikiem a ty dołóż końcówkę do masy auta i zobacz czy będzie iskra.Najprawdopodobniej gdzieś wilgoć namieszała.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: problem z vw polo - nie odpala!

20 Mar 2011, 13:31

Na przewodzie z cewki iskra jest ;] jakies inne propozycje? ;> została również osuszona kopułka..
Maja
MarzenkaMaja
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Problem z vw polo - nie odpala!

20 Mar 2011, 15:36

Wykręcić świece jak będą suche to znaczy że nie dostaje paliwa. Jak mokre to je także wyczyścić i wysuszyć.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili