Problem z włączeniem radia

Problem z włączeniem radia

14 Lis 2013, 17:17

Witam, jestem tu nowy i chciałem prosić o pomoc. To do rzeczy posiadam radio Overmax OV-CR-422 kupiłem wzmacniacz razem z skrzynią. Chciałem podłączyć radio do wzmacniacza podłączyłem czincze z radia do wzmacniacza jednak z mojej chęci zrobienia tego szybko nie wiem czy do końca dobrze to podłączyłem i tak jak i kable od zasilania coś zaiskrzyło przy wzmacniaczu i radio się wył. na amen a żaden bezpiecznik ani przy radiu ani przy wzmacniaczu nie jest spalony.

Moje auto do renault megane 1 teraz gdy włączam zapłon to zawsze radio zaczęło reagować (wł się ekran i pokazywał godz) a teraz świeci tylko przycisk power a wyświetlacz reaguje na ułamek sekundy jak ściągnę panel z radia i podłącze wtedy mignie.

Bezpieczniki sprawdziłem nie wiem czy coś spaliłem w radiu przepraszam że tak się rozpisałem no ale !

Proszę o pomoc i jak nie podałem jakiś informacji to prosze mówić !
KUPER1994q
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 09 1994
Auto: Renault megane 1
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

Re: Problem z włączeniem radia

18 Lis 2013, 19:11

A które bezpieczniki sprawdzałeś??
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili