Problem z wyjęciem radia

Problem z wyjęciem radia

24 Sty 2010, 21:25

Mam problem z wyjęciem radia w fordzie focusie 1. radyjko oryginalne model 4000.

Ponieważ dzisiaj padł mi akumulator i musiałem wymienić na nowy oczywiste że musiałem wyjąc stary. Po tym oczywiście zakodowało się radyjko a kodu nie mogę znaleźć w papierach które dał mi poprzedni właściciel.

Wiem już że żeby można było znaleźć kod muszę mieć numer radia ale nie mogę go wyszarpać z kieszeni. Zrobiłem sobie chwytaki, odchylam i radyjko wychodzi jakiś 1cm i ani ani drgnie dalej :evil:
Już się nad nim dosyć mocno znęcałem ale nie chcę czegoś połamać. Czy to możliwe że jest przykręcone od spodu czy coś?

Proszę o pomoc.
greg531
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: Problem z wyjęciem radia

25 Sty 2010, 11:33

Oryginalne radia maja to do siebie, że często są przykręcane i to w takich miejscach które są trudno dostępne.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Problem z wyjęciem radia

26 Sty 2010, 17:29

Witam.

Jak wysunęło się o centymetr, to i dalej pójdzie. Ja swoje wyjąłem przy użyciu dwóch szydełek i dwóch drutów do szycia. ;) Dopiero później dostałem wraz z zaślepką i przejściówkami z fordowskich kostek na ISO te uchwyty w kształcie "U" do wyjmowania radia... Jak widać obyło się bez nich. No chyba, że dokręcone jest jakoś tak, że wychodzi tylko ten centymetr i tyle.... Próbuj. ;)

Pozdrawiam.
EQALISER
Nowicjusz

Miejscowość: Jaworzno
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012 - Olsztyn / relacja
    17 czerwca na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbyła się impreza XVIII Moto-Piknik NO LIMIT 2012. Dla gości którzy jak co roku licznie odwiedzali tegoroczny Piknik przygotowano wiele atrakcji i konkursów można było ...
    BMW M1 Hommage 2008 BMW M1 Hommage 2008
    Koncept zbudowany w celu uczczenia dwóch protoplastów: BMW M1 (1978) oraz BMW Turbo (1972). BMW M1 Hommage potwierdza zatem przywiązanie marki do historii i demonstruje sposób, w jaki dziedzictwo BMW ...

•  
    • Warto przeczytać
    • astra f
      Fiat Saicento - tuning
      Tata Magic Iris
      Zabudowa bagażnika car audio, VW Golf III