Problem z wyłączaniem podświelaniem deski rozdzielczej.

11 Lis 2012, 14:40

Witam.
Mam pytanie- chcę kupić auto z tym że ma mały mankament: wyłącza się podświetlanie deski w momencie gdy włączy się światła, czy to normalne(auto to toyota corolla 2002 rok, E12)?Właściciel twierdzi że to przełączanie deski na tryb nocny, żeby nie raziła podczas jazdy w nocy, lecz ja się boję że to jest po prostu problem z elektryką.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
egon446
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 04 12 1989
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Nie mam

11 Lis 2012, 16:54

Podświetlenie deski powinno lekko przygasnąć po włączeniu świateł. Ale nie gasnąć całkowicie, bo te żarówki nie są tam dla dekoracji, tylko żeby w nocy widzieć co się włącza.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 643
Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

11 Lis 2012, 19:50

No właśnie o to chodzi:/Hmm...a mogę jeszcze kogoś prosić o wypowiedź? Najlepiej kogoś kto jeździł\jeździ takim modelem corolli.
egon446
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 04 12 1989
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Nie mam

26 Cze 2013, 19:42

witam wydae mi sie ze masz przyciemnione na maksa podswietlenie deski i wyglada jak by nie dzialalo- ja tak mialem- pstryczkiem pod zegarami masz przebieg 2 liczniki biezace i 4 to wlasmnie regulacja -jak najedziesz to przekrec i podswietlisz
pawel2898
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 14 04 2000
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: toyota corolla
Silnik: 2,0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Cyfrowa asystentka o imieniu Alexa dla Lexusa i Toyoty
    Samochody marek Toyota i Lexus zyskają możliwość sterowania głosem dzięki wykorzystaniu cyfrowej asystentki o imieniu Alexa, opracowanej przez Amazon – tak postanowił japoński koncern, do którego należą obie ...