Problem z wyłączeniem radia

Problem z wyłączeniem radia

23 Sie 2010, 13:03

witam.
Mam dość nietypowe pytanie ,zamontowałem radio SONY XR-1253 tylko teraz mam maly problem bo nie wiem jak go wyłączać ? i który kabel jest do podświetlania? radio kupiłem na autozłomie więc instrukcji obługi nie ma.
podłączyłem czerwony z zółtym do plusa i czarny do masy ,a jaki kolor kabelków przeważnie podtrzymuje podświetlanie?
No i to najważniejsze pytanie ;D jak je wyłączyć ? oto radio w linku [link wygasł]

Byłbym wdzięczny za pomoc bo w googlach są jakieś instrukcje ale w jakis innych językach i raczej same schematy płytki jak już.
peja09
Początkujący

Miejscowość: nibylandia

Re: Problem z wyłączeniem radia

23 Sie 2010, 19:58

peja09 napisał(a):jak je wyłączyć

Wyłączasz je przekręcając pokretło od głosu w lewo ma maxa - chyba że nie działa.
peja09 napisał(a):a jaki kolor kabelków przeważnie podtrzymuje podświetlanie?

Nie podswietlanie tylko pamieć - a jakie masz jeszcze kolory bo dokładnie nie pamietam - żółty kabelek jest od zasilania automatycznie wysuwanej anteny.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili