Problem ze sprzentem Car Audio

Problem ze sprzentem Car Audio

20 Sie 2009, 10:09

Witam, mam problem ma radio LG LAC5800r to jest coś takiego- http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?ac ... el=NOTHING

i głośniki: [link wygasł]

I mam problem podłączyłem je pod radio i jak zwiększę głos do 18VOL to radio mi sie restartuje po prostu wyłącza i włącza się na nowo.
Co może być tego przyczyna???
Damian
Renault 19 1.9 TD
VW Jetta 1.6 GLS
Damian9212
Nowicjusz

Miejscowość: Gorlice

20 Sie 2009, 13:01

sprawdz kable zasilajace ... moze sa za slabe ... i nie pokrywaja zapotrzebowanie na prad sprobij podlaczyc bezposrednio pod aku i sprawdz wtedy czy preblem wystepuje ...
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006