PROBLEMOWA SONDA LAMBDA!!OPEL ZAFIRA 1,8

PROBLEMOWA SONDA LAMBDA!!OPEL ZAFIRA 1,8

01 Lut 2012, 18:10

WITAM MA OPLA ZAFIRE 1,8 ROK.2000 SILNIK X18XE1--MAM PROBLEM Z SONDĄ LAMBDA--ZOSTAŁA USZKODZONA--WYMIENIŁEM NA NOWĄ-ORGINALNA-I ZARAZ PO MONTAŻU ZNÓW ZEPSUTA TA NOWA JEST---CZY JEST MOŻLIWE ŻE SIE SPALIŁA-JAK TWIERDZI MECHANIK-GDZIEŚ JEST ZWARCIE???CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ŻE I NOWA SONDA POSZŁA--TERAZ POKAZUJE MI BARDZO BOGATĄ MIESZANKE-NA CIEPŁYM SILNIKU NA WOLNYCH OBROTACH ZAWSZE BYŁO SPALANIE OK-1,0L/h A TERAZ POKAZUJE 1,6 LUB 1,7L/h A NIBY NA BENZYNIE JEZDZI-ALE NA LPG SIE ZALEWA-PRZERYWA-MAKSYMALNIE 70 KM/h można jezdzić-prosze o pomoc!!!
kriskris76
Nowicjusz

Miejscowość: tarnowskie góry
Prawo jazdy od: 16 01 1995
Auto: opel zafira a 1,8-115km

Re: PROBLEMOWA SONDA LAMBDA!!OPEL ZAFIRA 1,8

02 Lut 2012, 20:03

A może mechanik źle podłączył sondę i dlatego padła? Jak jest 100% pewności, że była dobrze podłączona to trzeba by spróbować zareklamować.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Fiat Tipo - kompaktowy sedan Fiat Tipo - kompaktowy sedan
    Fiat TIPO to całkowicie nowy, czterodrzwiowy samochód, stworzony od samego początku jako trójbryłowy sedan, zgodnie z koncepcją "Born to be Sedan ", co pozwoliło wydobyć zrównoważone kształty włoskiego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006