Problemy z chłodnicą

15 Cze 2007, 22:25

Witam stojąc w korku pomimo pracy wentylatora wypadł mi górny przewód od chłodnicy, co za tym idzie ubyło troche płynu. Zatrzymałem oczywiscie auto odczekałem az wystygnie poskręcałem całość i uzupełniłem braki płynu. Czy moge obawiać się jakiś dalszych problemów? Narazie nic nie cieknie a silnik grzeje sie tylko w korku.
island555
Nowicjusz
 
Posty: 4
  • 15 Cze 2007, 23:23

    Hm, jeżeli zrobiłeś tak jak napisałeś to nie powinno się nic dziać, ale napisz co to za samochód... No i ja sprawdziłbym dokładnie wszystkie przewody czy się jeszcze jakaś ch...a nie obluzuje...

    Ale tak sam z siebie?.... :o
    DFireCrow
     

    16 Cze 2007, 09:07

    Niestety wiekowa favoritka, generalnie silnik ma problemy z pracą w korku za bardzo sie grzeje. Przewody wydaje mi sie dobrze były skrecone ale głowy nie daje. W trasie pracuje doskonale temperatura zawsze jest na poziomie optymalnym.
    island555
    Nowicjusz
     
    Posty: 4
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
      Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
      Lexus UX - hybrydowy crossover
      Jak podaje najważniejszy norweski dziennik biznesowy Dagens Næringsliv cytując szefa Lexus Norway, seryjna wersja nowego subkompaktowego crossovera Lexus UX zadebiutuje już wkrótce na salonie samochodowym w Genewie. ...