Produkcja samochodów osobowych na świecie

Produkcja samochodów osobowych na świecie

14 Kwi 2009, 21:03

Jestem tu nowa, nie mam pojęcia gdzie zamieścić ten temat ale potrzebuje pomocy. Może to troch głupie ale potrzebuje pewnych informacji, mam nadzieje że mi pomożecie. Musze wiedzieć ile rocznie jest produkowanych samochodów osobowych na świecie. Może wy wiecie, bo nigdzie nie moge znaleźć takich informacji. Bardzo tego potrzebuje gdyż jest to niezbędne do napisania pewnej pracy. Prosze o pomoc przepraszam jeśli źle umieściłam ten temat i z góry dziękuję.
zuzku
 

Re: Produkcja samochodów osobowych na świecie

15 Kwi 2009, 10:36

zuzku napisał(a):Jestem tu nowa, nie mam pojęcia gdzie zamieścić ten temat ale potrzebuje pomocy. Może to troch głupie ale potrzebuje pewnych informacji, mam nadzieje że mi pomożecie. Musze wiedzieć ile rocznie jest produkowanych samochodów osobowych na świecie. Może wy wiecie, bo nigdzie nie moge znaleźć takich informacji. Bardzo tego potrzebuje gdyż jest to niezbędne do napisania pewnej pracy. Prosze o pomoc przepraszam jeśli źle umieściłam ten temat i z góry dziękuję.


W roku 2007 wyprodukowano 73,1 mln sztuk aut, z czego 55,3 mln zostało wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Niemczech, Korei Południowej, Francji, Brazylii, Hiszpanii, Kanadzie oraz Indiach.

Tyle suchych danych udało mi się znaleźć. W 2008r. produkcja nieco wzrosła.
lukiroman
 

Re: Produkcja samochodów osobowych na świecie

15 Kwi 2009, 14:54

Wielkie dzęki
zuzku
 
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Dragster JET CAR PREDATOR Dragster JET CAR PREDATOR
  Francuski samochód Jet Car Predator ma aż 6000 KM i silnik odrzutowy. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną. Nazwa : Dragster JET CAR PREDATOR Silnik : Amerykański Turbojet z samolotów myśliwskich. Typ ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti