Profesjonalna pomoc w poszukiwaniu samochodu

Profesjonalna pomoc w poszukiwaniu samochodu

29 Lut 2016, 16:58

Witam!
Czy może ktoś polecić mi jakąś firmę lub osobę prywatną, która zajmuje się profesjonalnym poszukiwaniem samochodu używanego dla klienta. Potrzebuje kompleksowej pomocy przy wyborze samochodu oraz sprawdzeniu jego stanu?

Co myślicie o firmie Autodoradztwo 24 czy są oni godni polecenia?
Gargamel9
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 06 1984
Auto: Nie mam

Re: Profesjonalna pomoc w poszukiwaniu samochodu

29 Lut 2016, 17:35

Jeśli chodzi o wybór to wg mnie głupota, tutaj masz forum, wstaw linki albo napisz jakie auto, przebiegi, wykorzystanie i na pewno ktoś pomoże..po co za to płacić komuś? :D

A co do sprawdzenia...są różne firmy np: Moto Raporter, Moto Controler.

itd...
ale ja osobiście bym odradzał, tzn wydajesz sporo gotówki czyli np 400 pln na kompleksowe sprawdzenie a jak auto nieodpowiednie? to będziesz tak wydawał po 300-400 zł na 5 egzemplarzy?
Poza tym punkt widzenia zależy od pkt siedzenia...zależy jakie auto..znam osobę która korzystała ale nie wiem z jakiej firmy i jest średnio zadowolona..
bo dla jednego trzeszczące plastiki w 10 letnim aucie to norma a dla drugiego nieporozumienie i nie kupi..jeden przy 15 letnim aucie chce mieć blachę jak w salonie a drugi zgodzi się na drobne ogniska korozji..
Najlepiej poszukać kogoś z miernikiem, potem wizyta w stacji kontroli, może ASO weryfikacja i samemu odbyć jazdę testową, niż kupowanie jakby nie patrzeć kota w worku..a za przelecenie lakieru miernikiem płacenie takich stawek to trochę przesada.

Takie firmy często polecają auta które nie są malowane od góry do dołu i jeżdżą i skręcają/hamują itd..a Tobie coś może nie pasić...
Lovato34
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wlkp
Prawo jazdy od: 18 08 2002
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

29 Lut 2016, 17:42

Tutaj na forum jest użytkownik który prowadzi taką firmę albo pracuje w niej (nie wiem dokładnie)
Nick: motozakup
Strona www: sprawdzanie-aut-przed-zakupem-moto-zakup-vf501.htm
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam

29 Lut 2016, 18:17

Ludzie mają za dużo pieniędzy ;) a pewnie szukają auta niskobudżetowego
Szukasz nowego Volvo lub Forda, nie wiesz które?
Potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu wymarzonego Volvo,
Chcesz porównać oferty dealerów?
Mogę pomóc, zawsze znajdzie się lepsza oferta ;)
pisz PW.
Rom33
Zaawansowany

Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy od: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajdowe Mitsubishi L200 Rajdowe Mitsubishi L200
    Pojazd za kierownicą którego ściga się w tym roku załoga Adam Małysz/Rafał Marton został przygotowany przez zespół fabryczny Mitsubishi Ralliart w klasie T1.1 - samochody prototypowe napędzane silnikiem benzynowym. ...
    Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      NAVI Plus Mazda 5 2012
      Moto Piknik Tychy 2009
      Lexus CT 200h