Program "Ekspert Flotowy" - najlepszy Fleet Manager 2013

Program "Ekspert Flotowy" - najlepszy Fleet Manager 2013

17 Kwi 2013, 10:03

SKODA przy współpracy ze Szkołą Auto SKODA i magazynem Flota przygotowała program "Ekspert Flotowy", który wyłoni najlepszego Fleet Managera 2013.

W programie "Ekspert Flotowy", poprzez cykl testów i szkoleń, organizatorzy wyłonią Fleet Managera cechującego się największą wiedzą o zarządzaniu samochodami służbowymi.

Image

Z myślą o uczestnikach akcji powstała platforma internetowa ekspert-flotowy.pl, zawierająca specjalistyczne teksty pomagające w codziennej pracy, harmonogram projektu czy relacje ze wspólnych spotkań, filmy i wykłady.

Program składa się z trzech etapów. W pierwszym z nich, trwającym do końca czerwca br., uczestnicy przejdą serię testów i szkoleń o polityce flotowej, bezpieczeństwie czy finansowaniu. W drugim etapie, od lipca do końca września br., Fleet Managerowie rozwiążą case study o zarządzaniu samochodami w firmie. Ostatni etap, odbywający się w październiku br., obejmuje egzamin końcowy oraz wielki finał w Poznaniu.

To właśnie tam Rada Programowa wyłoni zwycięzcę tegorocznych zmagań, nadając mu tytuł "Eksperta Flotowego", i wręczy nagrody finalistom.

POLECAMY SKODA Service Challange 2012 - trzeci międzynarodowy finał

Serię spotkań teoretycznych wzbogacą także elementy praktyczne z zakresu bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, prowadzone przez instruktorów Szkoły Auto SKODA. Inauguracja programu odbyła się podczas Wielkiego Testu Flotowego na lotnisku Babice na warszawskim Bemowie 21 marca.

źródło: Skoda
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 1992
Zdjęcia: 7369
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
  Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti