Projekt odnowy klasyka do szkoły

Projekt odnowy klasyka do szkoły

15 Gru 2011, 20:31

Witam wszystkich motomaniaków :D Jestem nowy na forum i jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :wink: Mam 15lat za 20dni 16-ka (prawo jazdy robię w WB w wieku 17lat) i mieszkam w Łodzi lub w Londynie zależy :D Mój ojciec mieszkając w Londynie kupił mi i da mi ją jeżeli ja naprawie Mazde RX7 Twin Turbo zdezelowaną ze złomowiska za marne 500funtów ( nie wygarniajcie mi, że nie znam wartości pieniędzy, bo znam) ale uratował klasyka cała skorupa i silnik jest w dość dobrym stanie lecz bez wnętrza bez filtrów w silnika bez końcówki wydechu i zniszczony lakier :) Teraz zaczyna się moje pytanie czy jak bym ją wyremontował z kolega który idzie na ten sam kierunek co ja i to udokumentował czy mielibyśmy większą szanse na dostanie się do szkoły :D no i oczywiście jak ją zrobimy z kolegą to zapraszam na jazdę w Łodzi :D
expel96
Obserwowany

Miejscowość: Łódź Londyn
Auto: Mazda RX7 Twin Turbo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza
    Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży nową, specjalną odmianę miejskiego modelu Micra. Wersja N-Tec wyróżnia się nową stylizacją nadwozia i wnętrza, a także zmodernizowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jest też bardzo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006