Projekt zaliczeniowy na studia

Projekt zaliczeniowy na studia

27 Gru 2015, 13:40

Mam problem z zaliczeniem jednego przedmiotu na studiach, mianowicie muszę stworzyć system diagnostyczny sprzęgła ciernego.
Wykładowca polecił mi żebym zajął się zmierzeniem prędkości obrotowych 2 wałów.
Czy ktoś jest w stanie w prosty sposób wytłumaczyć mi na czym to polega, nakierować jak mógłbym się za to zabrać ?
Sposób tej diagnostyki jest dowolny, można użyć wyobraźni i stworzyć jakiś abstrakcyjny system jednak mechanika nie jest moją mocną stroną i kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać...
Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc :(
Artur993
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 03 2011
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Renault Clio

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dziewczyny
      VERVA Street Racing 2010
      Car audio, video 2007
      Ciężarówki