Prośba o ocenę | auta 12 - 15 tys zł

Prośba o ocenę | auta 12 - 15 tys zł

21 Kwi 2016, 07:23

Witam,

Po ostatnich tematach na forum wiem czego chcę. Szukam czegoś z odpowiednią dynamiką, ale silnik nie większy niż 1.8, tylko benzyna. Nie wielką kabarynę tylko dość zgrabne auto. Powinno pojeździć choć 3 lata w miarę bez problemów (jeśli to możliwe w takim zakresie cenowym). Podobają mi się audi a3 i hondy (ogólnie).

Poszukuję aut w okolicy Stalowej Woli (podkarpackie) w promieniu 50 km.

Czy Audi A3 1.8t 150KM nadaje się do gazu? W pewnym momencie na pewno chciałbym auto zgazować.

Pierwsze auto z prośbą o ocenę (komis, ale podoba mi się :) ), audi 1.8t :
[link wygasł]

Skoda Octavia 1.8t quattro, co myślicie?
[link wygasł]

Może taka Bora?
[link wygasł]
lubięPlacki
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 01 1990
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili