Prośba o ocene oferty

Prośba o ocene oferty

14 Lis 2016, 20:11

Witam
Jestem zainteresowany zakupem Forda Focusa 2006r. 2.0 136km, czarny hatchbag 5d auto kupione w salonie w moim mieście 1 właściciel serwisowane w ASO,przebieg wiarygodny 168 tyś.
Wady: :unsure:
-dach po gradzie
po wizycie na kanale
-tłumik do wymiany
-tylne wachacze do wymiany
-wyciek oleju z okolic turbosprążarki i troche przy skrzyni

plusy
silnik 2.0
historia
autentyczny przebieg
dobrze wyposażony
dwa komplety opon na alufelagach
rok opłaconego OC

Auto jest właściwie od emeryta,sprawdzona historia na 100% bezwypadkowy.Najbardziej martwię się tym wyciekiem oleju na turbinie,pomarudziłem pod stacją diagnostyczną razem z diagnostą i z 13500 facet zszedł na 11 tysięcy

Pytanie czy warto za 11 wziąść to auto? :unsure:
mckaczka
Obserwowany

Auto: Ford focus 2

Re: Prośba o ocene oferty

14 Lis 2016, 20:13

Warto.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 30
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

Re: Prośba o ocene oferty

14 Lis 2016, 20:26

Czyli ten wyciek to nie musi być nic poważnego? Nie chcę go odpuszczać bo jednak znam historie i kupione w moim miescie. Tutaj facet powiedział i pokazał wszystko a w innym egzemplarzu może sie okazać ze kupie auto drożej z wadami ukrytymi,albo co gorsza wypadkowe :cry:
mckaczka
Obserwowany

Auto: Ford focus 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006