Prośba o ocenę ogłoszeń

29 Maj 2011, 22:07

Cześć,

Czy moglibyście ocenić te 3 ogłoszenia Corolli E12? Wiem, że na podstawie zdjęć nie wszystko się oceni, ale jeżeli już na zdjęciach coś zauważycie to będę wiedział że nie warto jechać na miejsce oglądać. Dlatego bardzo liczę na Waszą pomoc :).

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Do benzyniaka planowałbym montaż LPG (czasami czytałem opinie, że Toyoty źle to znoszą, ale zarówno na otomoto jak i na forum corolli znalazłem opinie zadowolonych użytkowników).

Najbardziej interesuje mnie chyba opinia na temat pierwszego auta, ponieważ mam do niego najbliżej a do 2, 3-go ponad 200km.
m-a-rc-i-n
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Warszawa

29 Maj 2011, 22:25

nie lubie wrozenia ze zdjec, powiem tylko co mnie niepokoi
auto 1
raczej nie z Niemiec, tam nie ma takich rejestracji to raz, nie ma nalepki z euro 4 to dwa.
jak na 97 000km to troche wytyrana kiera, no ale moze po miesicie tylko smigala. poza tym obawiam sie ze za auto w takim stanie i takim przelocie jak deklaruje sprzedajacy auto kosztowaloby na Zachodzie znacznie wiecej
auto 2
nie ma nic o bezwyadkowosci, wiec jakas przygode za soba ma. warto zapytac jak wygladala stluczka/wypadek i sprawdzic jakosc dokonanej naprawy(swoja droga robilem ostatnio podobna corolle- poprawki po 'fachowej' naprawie, platy lakieru z dachu, kilogramy szpachli na slupkach- naprawde szkoda gadac :roll: )
auto 3
moja ciekawosc wzbudza swiezo obszyta kierownica- gust wlasciciela czy stara sztuczka handlarza?
tyle. niestety kazde auto trzeba obejrzec na zywo :smile:
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

30 Maj 2011, 06:53

Pierwszy link...Te tablice. Możliwe,że auto jest jednak z Niemiec,a założono byle jakie tablice i na nie jest np: miesięczne OC.To częsta praktyka.Oczywiście auto musi mieć niemieckie dokumenty ... Jeśli chodzi o stan ,to rzeczywiscie niewiele widać na foto.Wydaje się jednak,że auto nie jest jakoś specjalnie zużyte czy zniszczone.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

30 Maj 2011, 12:45

Dzięki za opinie.

Chyba sie nie przejadę obejrzeć te Corolle jednak :).

A mozecie się jeszcze wypowiedziec na temat tej Ibizy III:

[link do oferty na Allegro wygasł]

Co sądzicie o tym samochodzie?
m-a-rc-i-n
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Warszawa

30 Maj 2011, 16:03

Także niezły pojazd z bardzo dobrym silnikiem.Auto mało kłopotliwe mechanicznie.Nie wiadomo tylko jak ze zużyciem materiałów wewnątrz kabiny..? W Seatach często jednak to zużycie widać.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

30 Maj 2011, 21:58

To tak ogólnie o Ibizie, tak? A co możecie powiedzieć konkretnie o tym ogłoszeniu?
m-a-rc-i-n
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Warszawa

31 Maj 2011, 07:11

Na zdjęciach niczego niepokojącego nie widać.Silnik do tego auta jest wystarczający,sporo było 1,4 tdi -3 cylindry i to jest tragedia. Osobiście sądzę,że może trochę licznik cofnięty ale pewnie "kosmetycznie " przed 100 tys. Gdybym miał to auto kupić,to warunkiem byłyby oględziny w serwisie i wpięcie silnika pod Vag-a na diagnozę... Sama wizyta w serwisie może odpowiedzieć czy przebieg w Hiszpanii podczas gwarancji nie był już większy.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

02 Cze 2011, 00:48

Proszę Was jeszcze o opinię na temat tego auta:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Tego na pewno pojadę obejrzeć, bo mam blisko, ale i tak chciałbym najpierw usłyszeć co o nim myślicie? Zauważacie coś podejrzanego? Na co szczególnie warto zwrócić uwagę podczas oględzin?

[ Dodano: 2 Czerwiec 2011, 17:50 ]
Pomożecie? :)
m-a-rc-i-n
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Warszawa