Prośba o ocenę ogłoszenia Honda Civic VII

Prośba o ocenę ogłoszenia Honda Civic VII

25 Gru 2016, 12:50

witam,

Potrzebuję kupić samochód głównie w celu dojazdów do pracy. Około 25km dziennie. Budżet około 10tys +-3tyś. Wpadła mi w oko Honda Civic z tego ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-vii-1-4-90km-komplet-opon-stan-dobry-klimatyzacja-ID6yFL1Z.html#xtor=SEC-8.

Prośba o ocenę ogłoszenia. Nie zależy mi na nieprzeciętnych osiągach auta, a głównie na ekonomice jazdy oraz utrzymania samochodu. Dzięki z góry jak ktoś poświęci chwilę i napisze kilka słów.
teyron
Obserwowany

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam

Re: Prośba o ocenę ogłoszenia Honda Civic VII

25 Gru 2016, 12:55

Według mnie cały tył jest w innym odcieniu i z tym spalaniem w mieście trochę popłynął.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

25 Gru 2016, 13:07

Cały tył, czyli błotnik i klapa bagażnika, czy coś jeszcze? A mechanicznie, w Civicu z tego co czytałem najczęstsze i chyba najkosztowniejsze usterki to łożystka w skrzyni biegów, sprzedawca pisze, że sprzegło było robione taże mogę uznać, że ta usterka powinna być wyeliminowana czy zwrot, iż "sprzęgło było robione" to nie to samo co naprawa łożysk w skrzyni biegów?
Przebieg spory ale kilka, rzeczy było wymienianych. Generalnie główne kryterium to aby mechanicznie była sprawna. A ze spalaniem to średnio w mieście 7-8?
teyron
Obserwowany

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam

25 Gru 2016, 15:33

Cały tył tzn błotniki/nadkola,zderzak,klapa.
Spalanie na poziomie 8-9l bardziej.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    LED-owa rewolucja LED-owa rewolucja
    Jeszcze niedawno za szczyt nowoczesności uchodziły reflektory biksenonowe, jednak ich kariera już dobiega końca – dziś nowe modele aut coraz częściej wyposażane są w reflektory LED. Mało kto wie, że pierwszym samochodem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili