Prośba o ocenę ogłoszenia Honda Civic VII

Prośba o ocenę ogłoszenia Honda Civic VII

25 Gru 2016, 12:50

witam,

Potrzebuję kupić samochód głównie w celu dojazdów do pracy. Około 25km dziennie. Budżet około 10tys +-3tyś. Wpadła mi w oko Honda Civic z tego ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-vii-1-4-90km-komplet-opon-stan-dobry-klimatyzacja-ID6yFL1Z.html#xtor=SEC-8.

Prośba o ocenę ogłoszenia. Nie zależy mi na nieprzeciętnych osiągach auta, a głównie na ekonomice jazdy oraz utrzymania samochodu. Dzięki z góry jak ktoś poświęci chwilę i napisze kilka słów.
teyron
Obserwowany

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam

Re: Prośba o ocenę ogłoszenia Honda Civic VII

25 Gru 2016, 12:55

Według mnie cały tył jest w innym odcieniu i z tym spalaniem w mieście trochę popłynął.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

25 Gru 2016, 13:07

Cały tył, czyli błotnik i klapa bagażnika, czy coś jeszcze? A mechanicznie, w Civicu z tego co czytałem najczęstsze i chyba najkosztowniejsze usterki to łożystka w skrzyni biegów, sprzedawca pisze, że sprzegło było robione taże mogę uznać, że ta usterka powinna być wyeliminowana czy zwrot, iż "sprzęgło było robione" to nie to samo co naprawa łożysk w skrzyni biegów?
Przebieg spory ale kilka, rzeczy było wymienianych. Generalnie główne kryterium to aby mechanicznie była sprawna. A ze spalaniem to średnio w mieście 7-8?
teyron
Obserwowany

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam

25 Gru 2016, 15:33

Cały tył tzn błotniki/nadkola,zderzak,klapa.
Spalanie na poziomie 8-9l bardziej.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...
    Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Clio 3, bok
      Szerokie alufelgi, Audi A3
      BMW E30 - 291 KM, 334 NM, wyścigi
      EuroNCAP - Toyota Prius