Prośba o oddanie głosu !

Prośba o oddanie głosu !

07 Lut 2008, 22:49

Witam, mam do was forumowiczów pewną prośbę, jeśli ktoś jest tak dobry to proszę żeby oddał głos na Miss Gracji z I LO im. T. Kościuszki w Mysłowicach (Ta Pani w czerwonej sukience)

http://www.fotom.com.pl/index.php?optio ... &Itemid=56

Można głosować co 24h.

Bardzo dziekuję za głosy ;)
Staniol
Nowicjusz

Re: Prośba o oddanie głosu !

07 Lut 2008, 23:29

Jak chodzi o mnie to zagłosowałem :)
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

Re: Prośba o oddanie głosu !

08 Lut 2008, 20:54

powiem tak, nie lubię takiej formy zdobywania głosów.. ale zdaję sobie sprawę ( nie chcesz nie głosuj).. Co więcej, wnioskuje, że zależy rodzinie tej otóż dziewczyny na wygranej, poniekąd się nie dziwie..
Osobiście zagłosowałem, kandydatka niczego sobie, tym bardziej jak przypomnę sobie inne zdjęcia etc tzw "sztucznych dziewczyn, pięknych na siłę" pozdrawiam i życzę powodzenia :)
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chełmno / Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006